پیام فرستادن
خانه اخبار

4 ملاحظات برای انتخاب کیسه ایستاده چند لایه

گواهی
چین Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
چین Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
چه کیف حرارتی عایق بندی شگفت انگیزی است.

—— خاک رس

این کیف ها اندازه مناسبی برای ساندویچ های بزرگتر دارند.

—— طعمه کوسه

من هنگام ایجاد چاپهای خوب خودم بسیار دقیق هستم.

—— لوئیس کمپر

Auspicious Industrial کار با آن یک لذت است.

—— گرگ اولسن

خدمات مشتری شگفت انگیز ، سریع ، دوستانه و قابل اعتماد است.

—— جیم جردن

من کیسه حرارتی عایق محصول خود را دریافت کردم و بسیار سریعتر از آنچه انتظار داشتم رسید. این مرا غافلگیر کرد، من عاشق کارایی آنها هستم.محصول نیز کامل است. اندازه عالی است، طراحی عالی است. بستنی ام را داخل آن ریختم و بعد از 5 ساعت بستنی ام آب نشد. من از همه چیز راضی هستم!

—— مارک ادوانی

کیسه ها فراتر از انتظار ما بود. ارتباط در طول فرآیند فوق العاده بود و آنها فراتر از آن رفتند تا مطمئن شوند که تمام نیازهای من برآورده شده است.

—— متیو دیل

ما اکنون چندین سال است که با Dongguan Auspicious کار می‌کنیم و از تلاش‌های آن‌ها برای آسان‌تر کردن فرآیند سفارش و همچنین تعهد آنها برای حل سریع و بدون تأخیر مشکلات ناشی از تولید، سپاسگزاریم.

—— آماندا اسمیت

کیسه های با کیفیت بسیار خوب، بوی ذرت خوب، رنگ سبز خوب. هیچ اعتراضی به خود کیسه ها وجود ندارد. کمک بزرگ مدیر جری. در طول مسیر مشکلاتی مانند زمان طولانی حمل و نقل یا مشکل بسته بندی وجود داشت، اما در کل به خوبی پایان یافت.

—— تینا جونز

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
4 ملاحظات برای انتخاب کیسه ایستاده چند لایه
آخرین اخبار شرکت 4 ملاحظات برای انتخاب کیسه ایستاده چند لایه

کیسه های استندآپ لمینت ، روشی شیک و مطمئن برای نگهداری و نمایش محصولات است.گزینه های رنگ ، اندازه و مواد افزودنی لمینیت مختلف می توانند امکان شخصی سازی و خلاقیت را فراهم کنند.

مطمئن نیستید که چگونه می توانید تعیین کنید که محصول شما به کیسه ای نیاز دارد؟

تعیین معیارهای بسته بندی شما همیشه با شناسایی نیاز اصلی محصول شما شروع می شود.در زیر 4 ملاحظه ذکر شده است:

بازشناسی نام تجاری

تمرکز اصلی برای یک کیسه در این گروه شناسایی برند است.آیا محصولی دارید که فکر کنید خرید مجدد آن را تضمین می کند؟آیا این یک محصول معمول است که در کنار محصولات مشابه رقبا به نمایش در می آید؟شما ممکن است با سفارشی کردن ظاهر و احساس خاصی برای بسته بندی خود ، به هل دادن نام تجاری خود فکر کنید ، بنابراین مشتریان می توانند به راحتی کالای شما را تشخیص و انتخاب کنند.

 

تبلیغ و فروش

تمرکز اصلی برای یک کیسه در این گروه تهیه مقادیر نمونه ای از محصول شما به منظور ارتقا easily آسان شرکت و محصول شما است.کیف های نمونه یا "بسته های تبلیغاتی" نمونه کاملی از ارائه مقدار کمتری از محصول به مشتری به مشتری است.این به آنها اجازه می دهد محصول شما را با تعهد کمتری تجربه کنند.هدف نمونه ها جلب مشتری و در نهایت فروش بیشتر محصولات است.

 

نمایش دادن

تمرکز اصلی برای یک کیسه در این گروه نمایش محتوای کیسه و نمایش محصول شماست.آیا می خواهید فضای قفسه را حفظ کنید؟انتخاب یک کیسه لمینت ساده و ایستاده محصول شما را برجسته می کند ، از پرت شدن حواس بسته بندی جلوگیری می کند و روشی سلیقه ای برای چیدمان کالاهای شما فراهم می کند.وقتی مارک تجاری توجه کمتری از مشتری شما می خواهد ، تأکید محصول خود می شود.

محافظت و حفظ کنید

تمرکز اصلی کیسه در این گروه ترکیب کیسه و توانایی آن در محافظت و نگهداری است.اندازه گیری کیسه برای محافظت از محصول یا حاوی جسم بزرگ یا تیز بسیار مورد توجه است.آیا به دنبال کیف برای ذخیره وسایل فریزر هستید؟انتخاب سنج مناسب ، ویژگی های کیف و مواد افزودنی ویژه در مواد ، گام مهمی برای محافظت و حفظ کالاهای منجمد یا منحصر به فرد است.آیا دانه های قهوه را تفت می دهید و می فروشید؟افزودن یک شیر گاززدایی تفاوت در تازه نگه داشتن لوبیا و خروج همزمان دی اکسید کربن را ایجاد می کند. در حالی که بین این دسته ها کراس اور وجود دارد ، سوال مهمی که باید بخاطر بسپارید این است: "هدف اصلی برای توزیع محصول من چیست؟"فقط به یاد داشته باشید که سلسله مراتب نیازهای خود را انتخاب کنید و از مهمترین موارد شروع کنید.

 

میخانه زمان : 2021-04-23 09:28:03 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Jerry Liu

تلفن: 0086 15812830516

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)