پیام فرستادن
خانه اخبار

روندهای جدید در توسعه صنعت ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی داخلی

گواهی
چین Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
چین Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
چه کیف حرارتی عایق بندی شگفت انگیزی است.

—— خاک رس

این کیف ها اندازه مناسبی برای ساندویچ های بزرگتر دارند.

—— طعمه کوسه

من هنگام ایجاد چاپهای خوب خودم بسیار دقیق هستم.

—— لوئیس کمپر

Auspicious Industrial کار با آن یک لذت است.

—— گرگ اولسن

خدمات مشتری شگفت انگیز ، سریع ، دوستانه و قابل اعتماد است.

—— جیم جردن

من کیسه حرارتی عایق محصول خود را دریافت کردم و بسیار سریعتر از آنچه انتظار داشتم رسید. این مرا غافلگیر کرد، من عاشق کارایی آنها هستم.محصول نیز کامل است. اندازه عالی است، طراحی عالی است. بستنی ام را داخل آن ریختم و بعد از 5 ساعت بستنی ام آب نشد. من از همه چیز راضی هستم!

—— مارک ادوانی

کیسه ها فراتر از انتظار ما بود. ارتباط در طول فرآیند فوق العاده بود و آنها فراتر از آن رفتند تا مطمئن شوند که تمام نیازهای من برآورده شده است.

—— متیو دیل

ما اکنون چندین سال است که با Dongguan Auspicious کار می‌کنیم و از تلاش‌های آن‌ها برای آسان‌تر کردن فرآیند سفارش و همچنین تعهد آنها برای حل سریع و بدون تأخیر مشکلات ناشی از تولید، سپاسگزاریم.

—— آماندا اسمیت

کیسه های با کیفیت بسیار خوب، بوی ذرت خوب، رنگ سبز خوب. هیچ اعتراضی به خود کیسه ها وجود ندارد. کمک بزرگ مدیر جری. در طول مسیر مشکلاتی مانند زمان طولانی حمل و نقل یا مشکل بسته بندی وجود داشت، اما در کل به خوبی پایان یافت.

—— تینا جونز

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
روندهای جدید در توسعه صنعت ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی داخلی
آخرین اخبار شرکت روندهای جدید در توسعه صنعت ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی داخلی

اگرچه صنعت بسته بندی مواد غذایی بیش از 20 سال است که توسعه یافته است، اما از نظر وضعیت توسعه صنعت بسته بندی مواد غذایی داخلی، اکثر شرکت های ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی هنوز از تولید مستقل استفاده می کنند که می توان گفت راندمان تولید پایین، انرژی بالا است. مصرف، پایداری ضعیف و درجه کم اتوماسیون.ویژگی های برجسته آنتا جایی که به بسته بندی کلی مواد غذایی داخلی مربوط می شود، پایه ضعیف است و وضعیت تحقیقات علمی خوش بینانه نیست.این شرایط فعلی توسعه صنعت بسته بندی مواد غذایی را نیز تا حدودی محدود می کند.

 

با توسعه اقتصاد و بهبود مستمر استانداردهای زندگی مردم، فضای بازار صنایع غذایی بزرگتر و بزرگتر می شود و تقاضای قوی بازار، نیازهای آن را برای ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی بیشتر و بیشتر می کند.اول از همه، راندمان تولید ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی باید بالاتر و بالاتر باشد.ثانیاً بسته بندی مواد غذایی باید انعطاف پذیری خوبی داشته باشد تا بتوان مواد مصرفی را بر اساس انواع بسته بندی تغییر داد که این امر تا حدودی موجب تحقق محصولات غذایی می شود.استاندارد سازی بسته بندی؛علاوه بر این، ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی باید دارای عملکرد شناسایی خودکار باشند تا محصولات بسته بندی شده به طور خودکار شناسایی شوند و در عین حال بسته بندی سبز باید در فرآیند بسته بندی محقق شود.برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی.

میخانه زمان : 2022-02-22 10:22:48 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Jerry Liu

تلفن: 0086 15812830516

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)